sobota, 6 kwietnia 2013

E - PAPIEORS

Na początek pytanie: Czy przeszkadza wam palenie e-papierosów w miejscach publicznych ?(autobusy, sklepy, przystanki, tramwaje etc.) - teraz zjedź na dół i odpowiedz.
Zanim jeszcze nie było e-papierosów ludzie palili tradycyjne papierosy z czym wiązał się unoszący śmierdzący dym, rzucane pety pod siebie, to że od kogoś po prostu jebało papierosami, a stanie obok takiej osoby w autobusie nie jest wielkim zaszczytem... (czasami nawet dla palących) no i oczywiście fakt, że wdychanie dymu tytoniowego jest trzy razy gorsze niż dla osoby, która aktualnie pali tego papierosa. Dlatego wymyślono e-papierosa (aby wprowadzić harmonię i ład na świecie) dla nie oczytanych i tych co nie są w temacie: e-papieros jest całkowicie nie szkodliwy dla osób, które znajdują się w otoczeniu osoby palącej, dym szybko zanika przy czym jest bezwonny (nikt nie jebie dymem), petów nie ma, bo e-papieros'a się nabija specjalnymi wkładami.
Czytałem na forum odpowiedzi ludzi, którzy odpowiadali na to samo pytanie, które zamieściłem wyżej, odpowiedzi były takie: "PAPIEROSY SĄ DO DUPY", "W DUPĘ SOBIE WSADŹ TEGO PAPIEROSA", "PAPIEROS TO PAPIEROS ZAWSZE MNIE BĘDZIE DRAŻNIŁ", "SAM FAKT, ŻE KTOŚ PALI MNIE IRYTUJE" - Póki ktoś Ci nie dmucha tym dymem prosto w ryj to nikomu nie powinno przeszkadzać palenie e-papierosa bo to, że kogoś to po prostu irytuje to równie dobrze inna osoba już nie ważne czy paląca, czy nie może powiedzieć, że irytuje go gdy w tramwaju jakiś grubasek pałaszuje czekoladę przy czym mlaska i dyszy, a oczy mu wychodzą na wierzch. Nie rozliczajcie ludzi z ich uzależnień, kiedyś we wcześniejszym poście pisałem, że każdy ma swoje uzależnienia i powiedzenie komuś "PAPIEROSY SĄ DO DUPY" nic nie zmieni (pozdro dla stałych czytelników).